Teatr

Teatr: 17 listopada Teatr Rampa "TANGO PIAZZOLLA"

Autor elmarek 16-10-2012 - 14:28 (3186)

Picture 0 for 17 listopada  Teatr Rampa "TANGO PIAZZOLLA"

 Przed spektaklem odwiedzimy Muzeum Stuki Współczesnej, oglądając wystawę Reklama na ulicach Warszawy od XIX wieku do dziś.

„Tango Piazzolla" to elektryzujący, pełen namiętności muzyczno-taneczny spektakl do muzyki Astora Piazzolli – legendarnego argentyńskiego kompozytora, geniusza tanga, którego utwory zna cały świat!
Tango to zmysłowość, namiętność, zderzenie męskości i kobiecości w ognistym, pełnym erotyzmu tańcu. Tango jest również tańcem najbardziej teatralnym, nic więc dziwnego, że stał się w końcu tematem spektaklu.

Wyjazd godz 15:00 z parkingu przy SOK

Tango to zmysłowość, namiętność, zderzenie męskości i kobiecości w ognistym, pełnym erotyzmu tańcu. Tango jest również tańcem najbardziej teatralnym, nic więc dziwnego, że stał się w końcu tematem spektaklu.

 

W inscenizacji Teatru Rampa aktorzy za sprawą śpiewanego i tańczonego tanga przeniosą nas w świat argentyńskich knajp, pełnych gorących namiętności i pożądań, gdzie przypadkowe spotkanie w tańcu może zmienić całe życie... Najbardziej znane utwory Piazzolli, nasycone erotyzmem, zmysłowe tanga i oczywiście znakomici aktorzy, a wśród nich gwiazdy sceny i  telewizji – Tamara Arciuch i Stefano Terrazzino. Wszechobecne w spektaklu tango wydobędzie skrywane przez bohaterów pożądanie, tęsknotę, miłość i nienawiść. Czy nieszczęśliwa miłość zostanie odwzajemniona, a idealny partner do tanga okaże się tym jedynym?

 

Tylko w Teatrze Rampa gorące emocje na scenie podnoszą temperaturę i ciśnienie na widowni, a nogi rwą się do tańca! Musisz to zobaczyć, ale tylko z nią lub z nim, bo jak wiadomo „do tanga trzeba dwojga zgodnych ciał i chętnych serc"...

 

Występują:

TAMARA ARCIUCH, STEFANO TERRAZZINO,

Kamila Boruta-Hycnar, Agnieszka Fajlhauer, Dominika Łakomska,

Agnieszka Findysz, Brygida Turowska, Sylwia Najach, Piotr Bułka,

Konrad Marszałek, Mieczysław Morański, Patryk Pawlak, Rafał Supiński

Scenariusz i teksty piosenek: Anna Burzyńska

Muzyka: Astor Piazzolla

Reżyseria i scenografia: Witold Mazurkiewicz, Robert Talarczyk

Choreografia: Jakub Grzybek

Koszt wyjazdu 70 zł z biletem do Teatru