Teatr

Teatr: Teatr Roma 07 lipca 2015

Autor elmarek 05-03-2015 - 15:10 (3196)

Picture 0 for Teatr Roma  07 lipca 2015

MAMMA MIA! miłość, morze i słońce! 

Zapraszamy na Musical MAMMA MIA, który zawiera wszystkie najbardziej znane i lubiane, nieśmiertelne przeboje zespołu ABBA.07 lipca (wtorek) godz 19:00 Teatr Roma w Warszawie, cena biletu z dojazdem 135 zł

Wyjazd godz. 16:00 z przystanku autobusowego z przed SOK

 Musical MAMMA MIA! to światowy fenomen teatralny i wielki sukces musicalowej sceny. Każdego dnia odbywa się na świecie co najmniej siedem spektakli i to na co najmniej trzech kontynentach! MAMMA MIA! zawiera wszystkie najbardziej znane i lubiane, nieśmiertelne przeboje zespołu ABBA, zgrabnie wplecione we wzruszającą i zabawną fabułę: dwudziestoletnia Sophie, próbująca się dowiedzieć, kto jest jej ojcem, ożywia przeszłość Donny, swojej samotnej, młodej mamy – wszystko w pięknej scenerii urokliwej greckiej wysepki! Po prostu miłość, morze i słońce!

Od czasu londyńskiej premiery w 1999 roku i premiery na Broadwayu w roku 2001 musical MAMMA MIA! zaprezentowano już w 16 językach (polski będzie 17) – od 2011 roku musical odnosi fenomenalne sukcesy nawet w dalekich Chinach!

Do legendy musicalu przeszła sekwencja po ukłonach (bisy), kiedy to cały zespół wykonuje wraz z widzami wiązankę hitów: „Mamma Mia!”, „Dancing Queen” i „Waterloo” – musicalowa publiczność jeszcze nigdy nie bawiła się tak dobrze! Oczywiście mamy nadzieję, że i wspaniała publiczność Teatru Muzycznego ROMA dołączy do beztroskiej zabawy i zaśpiewa z nami w finale.

Musical MAMMA MIA! to już ponad 40 krajów na wszystkich kontynentach i ponad 54 miliony uszczęśliwionych ludzi na świecie! Czas na Polskę! 

/ http://www.teatrroma.pl/teatrroma.pl/spektakle/duza-scena/mamma-mia  /