Teatr

Teatr: 11 grudnia (niedziela) 2011 Teatr 6 piętro

Autor elmarek 04-11-2011 - 22:51 (3067)

Picture 0 for 11 grudnia (niedziela) 2011 Teatr 6 piętro

11 grudnia 2011 roku godz. 19:30, propozycja dla wszystkich miłośników teatru.

Teatr 6 piętro – Warszawa  PKiN ul. Plac Defilad 1

spektakl:  PO DRODZE DO MADISON. 

Wykonawcy: Dorota Segda  i Daniel Olbrychski.

Adaptacja bestsellerowej  powieści Roberta Jamesa Wallera pod tytułem Co się wydarzyło    w Madison County. Opowieści o romansie dojrzałych ludzi, którzy spotkali się całkiem przypadkowo i na krótko.  Francesca to dobra żona i matka. Kobieta  została na kilka dni      w domu sama, bo dzieci i mąż wyjechali  na jarmark. Robert, to fotograf National  Geografik , który przyjechał do miasteczka Madison zrobić zdjęcia zabytkowego mostu. Los zetknął tych ludzi i spędzają ze sobą kilka dni.  Rodzi się wzajemna fascynacja i  intensywny związek. Uświadamiają sobie, że są dla siebie stworzeni  i wtedy Francesca staje przed dramatycznym wyborem - pozostać z rodziną czy z Robertem ? Opowieść Wallera została  sfilmowana przez  Clinta Eastwooda z Meryl Streep  w roli głównej. Roberta grał  sam producent i reżyser .
Książka i film odniosły ogromny sukces. Robert Waller napisał epilog opowieści pod tytułem Tysiąc polnych dróg.  Książka opowiada o  losach Franceski i Roberta przed i po ich spotkaniu.
Proponowany spektakl będzie miał premierę 10 grudnia i jest częścią obchodów 50- lecia pracy aktorskiej Daniela Olbrychskiego.
Zaproszenie kierujemy do osób  dorosłych. Spektakl wystawiany będzie w teatrze Michała Żebrowskiego w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Wyjazd w niedzielę ( 11 grudnia)  o godzinie 16.30 z parkingu przy SOK.
 Koszt uczestnictwa ( bilet na spektakl i przejazd) 100 zł. 

Galeria