Wycieczki: Ośrodek Wczasowo - Rehabilitacyjny w Dziwnowie

Contributed przez elmarek w 12-01-2018 - 13:27

Picture 0 for Ośrodek Wczasowo - Rehabilitacyjny w Dziwnowie

Organizujemy wyjazd i pobyt w Ośrodku Wczasowo – Rehabilitacyjnym RYBITWA  w Dziwnowie w dniach 05.09. -18.09.2018 roku. 

Wartość świadczeń dla członka Związku wynosi: 1600 zł dla pozostałych uczestników 1630 zł

Zbiórka uczestników na parkingu przy  Urzędzie Miasta godz. 5:45 

 Cena obejmuje następujące świadczenia:


Cena obejmuje następujące świadczenia:
 zakwaterowanie w dwuosobowych pokojach z łazienkami, TV
 wyżywienie 3 posiłki (śniadania, obiad, kolacja)
1 ognisko z pieczeniem kiełbasek
2 wieczorki taneczne przy muzyce
opieka medyczna
2 zabiegi rehabilitacyjne dziennie wg wskazań lekarza
korzystanie ze wszystkich dostępnych pomieszczeń, sprzętu sportowego.
opłatę klimatyczną, transport, ubezpieczenia uczestników grupy.

 "Rybitwa" to atrakcyjny obiekt rehabilitacyjno-wczasowy położony pomiędzy rzeką Dziwną a wybrzeżem Morza Bałtyckiego, w odległości ok. 250 metrów od pięknej, piaszczystej plaży. Oferujące łącznie 100 miejsc noclegowych. Pokoje znajdujące się na parterze oraz pierwszym piętrze są przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach.

W każdym pokoju znajduje się łazienka, a także telewizor z dostępem do telewizji kablowej oferującej kilkadziesiąt kanałów. Do dyspozycji naszych gości oddajemy również wyposażenie plażowe - parawany, koce i leżaki. Do dyspozycji grup zorganizowanych jest obszerna sala wyposażona w sprzęt rehabilitacyjny, a także gabinet lekarski. Dorośli goście mogą miło spędzić czas na placu biesiadnym.

Ośrodek posiada własną, renomowaną kuchnię oraz jadalnię z miejscami dla 100 osób. Goście mogą skorzystać z trzech posiłków dziennie,Ośrodek "Rybitwa" jest położony w samym centrum Dziwnowa - znanej miejscowości wypoczynkowej leżącej w środkowej części wybrzeża woj. zachodniopomorskiego, w północnej części powiatu kamieńskiego. Miasto jest położone nad Morzem Bałtyckim, przy ujściu rzeki Dziwny do morza. Południowa część Dziwnowa leży w granicach Zalewu Kamieńskiego i Zatoki Wrzosowskiej. Południowo-zachodnia cześć miasta leży na wyspie Wolin, natomiast północno-wschodnia na części Mierzei Dziwny.

Linki