Wycieczki

Wycieczki: Odwołanie wyjazdu do Odessy w sierpniu 2020 r

Autor elmarek 16-09-2019 - 13:34 (4392)

Picture 0 for Odwołanie wyjazdu do Odessy w sierpniu 2020 r
Z przykrością musimy Państwa poinformować iż w związku z sytuacją epidemiczną zmuszeni jesteśmy do odwołania wyjazdu w sierpniu do Odessy na Turnus rehabilitacyjny, połączony ze zwiedzaniem Kijowa. Zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami biura podróży mają obowiązek zwrotu wpłaconych zaliczek w ciągu 180 dni od daty odwołania imprezy.

Mając na uwadze dobro naszych członków pragniemy zaproponować wyjazd do Odessy w terminie z  przed roku z zachowaniem dotychczasowej ceny dla uczestników, którzy wpłacili pieniądze. Prosimy o kontakt z Biurem Związku.


Luksusowe sanatorium w Odessie


Cena 2500,-/2550, Obejmuje: Transport autokarem, 10 noclegów w Sanatorium Biała Akacja” w pokojach 2 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, z lodówką, telewizorem, czajnikiem i kompletem ręczników. Pokoje z bocznym widokiem na Morze Czarne.Trzy posiłki dziennie. 2 noclegi tranzytowe w Kijowie w pokojach 2 osobowych z wyżywieniem (2 posiłki dziennie). 2 wycieczki z przewodnikiem po Kijowie (ok..2-3 godz) w drodze do Odessy oraz w drodze powrotnej.Wizyta u lekarza pierwszego kontaktu:terapeuty, kardiologa, neurologa, oftalmologa i endokrynologa – według profilu choroby. Minimum 7 dni zabiegowych. Zabiegi odbywają się w dni robocze. Liczba zabiegów przypisana każdemu uczestnikowi jest uzależniona od jego stanu zdrowia i decyzji lekarza. Opieka pilota/rezydenta. Ubezpieczenie KL, NWI, NWS i bagaż


Wczasy w sanatorium w Odessie na Ukrainie stanowią doskonały sposób na połączenie wypoczynku z rehabilitacją. Dzięki naszej ofercie naładują Państwo baterie, skorzystają z mnóstwa atrakcji, a przy okazji zadbają o własne zdrowie, a wszystko to wśród malowniczych ukraińskich krajobrazów. Wynajęci przewodnicy to profesjonaliści posiadający dogłębną wiedzę na temat miasta, jego historii i zabytków, dzięki czemu podczas spacerowania wąskimi uliczkami i zwiedzania architektonicznych perełek, dowiedzą się Państwo wielu ciekawych informacji, a dodatkowo poznają niezwykłe miejsca. Przebywając w uzdrowisku w Odessie, łatwo jest trafić na dobrą pogodę – w ciągu roku można liczyć na prawie 300 słonecznych dni. Temperatura często przekracza 35°C. Odessa jest największym portem nad Morzem Czarnym. Miasto chętnie odwiedzali najwięksi polscy poeci – Adam Mickiewicz i Juliusz Słowacki. Działające w Odessie sanatoria oferują komfortowe warunki pobytu, a także fachową opiekę lekarską.
 


Niezapomniane wczasy w sanatorium w Odessie na Ukrainie

Na miejscu w sanatorium w Odessie każdy kuracjusz może liczyć na konsultacje lekarskie. Specjaliści postawią diagnozę i zalecą konkretne zabiegi, takie jak: masaże, kąpiele, okłady z błota, gimnastykę na basenie, fitness, lecznicze prysznice czy innego rodzaju działania fizjoterapeutyczne. Ofertę przygotowaliśmy w taki sposób, aby uczestnicy ani przez chwilę się nie nudzili. Po porannych zabiegach, kuracjusze mogą opuścić uzdrowisko w Odessie i udać się na jedną z wielu wycieczek po okolicy. W godzinach popołudniowych organizowane są wieczorki zapoznawcze, taneczne oraz różnego rodzaju ciekawe wydarzenia, takie jak koncerty czy zajęcia integracyjne. Kuracjusze zakwaterowani w sanatoriach w Odessie na Ukrainie będą mieli możliwość zobaczenia Filharmonii, Soboru Przemienienia Pańskiego, Schodów Potiomkinowskich, Bulwaru Nadmorskiego czy domu Adama Mickiewicza. Mogą także wybrać się w rejs po Zatoce Odesskiej, podczas którego zachwycą się panoramą Morza Czarnego.

 

Klimatyczne uzdrowisko w Odessie

Nasza oferta sanatoriów w Odessie na Ukrainie jest wyjątkowo bogata. W obiektach zawsze znajduje się stołówka, restauracja, kawiarnia, baseny, siłownia, sala telewizyjna i konferencyjna oraz biblioteka. Uzdrowiska w Odessie specjalizują się w leczeniu chorób układu sercowo-naczyniowego, oczu, schorzeń laryngologicznych, układu mięśniowo-szkieletowego i innych. W cenie wyjazdu zawarte są ubezpieczenia KL oraz NNW, bagaż, opieka rezydenta mówiącego po polsku, wyżywienie oraz zabiegi zalecone przez lekarza. W sanatoriach w Odessie istnieje możliwość wykupienia także dodatkowych zabiegów, jeżeli kuracjusz wyrazi taką chęć. Uczestnicy wczasów mają do dyspozycji pokoje 2-osobowe.