Wycieczki

Wycieczki: Odwołana wycieczka 04 -11.09.2020 r.

Autor elmarek 30-09-2019 - 13:09 (5238)

Picture 0 for Odwołana wycieczka 04 -11.09.2020 r.
Z przykrością musimy Państwa poinformować iż w związku z sytuacją epidemiczną zmuszeni jesteśmy do odwołania imprezy “Tyrol, Liguria, Cinque Terre i troszkę mniej znanej Toskanii . Zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami biura podróży mają obowiązek zwrotu wpłaconych zaliczek w ciągu 180 dni od daty odwołania imprezy.

Zachęcam jednocześnie Uczestników wycieczki do skorzystania z naszej oferty "VOUCHER MINUS" umożliwiającej przeniesienie wpłaconej zaliczki na organizowaną w terminie 13.05. – 21. 05. 2021imprezy przez BP Glob.“Wybrzeże Liguryjskie” W takim przypadku BP Glob do wpłaconej zaliczki doda 10 % jej wartości.(więcej niż w banku) Bardzo proszę o zajęcie stanowiska w przedmiotowej sprawie.

W późniejszym terminie opublikujemy program i warunki 9 dniowej wycieczki na Wybrzeże Liguryjskie .

Dzień 1 – 04.09.2020.  Zbiórka Uczestników wycieczki w Sokołowie Podlaskim o godz. 04.00  Przejazd do Karlowych Warów, zwiedzanie miasta z przewodnikiem spacer po najsłynniejszym czeskim uzdrowisku – dawnym Karlsbad, Obiadokolacja. Przejazd do hotelu***, zakwaterowanie, nocleg

Dzień 2 – 05.09.2020.
Śniadanie Przejazd do Ratyzbony, zwiedzanie z przewodnikiem miasta – jednego z najlepiej zachowanych średniowiecznych miast w centralnej Europie: Stary Ratusz, Plac Katedralny, katedra, kamienny most, wieża mostowa.
Przejazd do Innsbrucka, zwiedzanie Innsbrucka – pięknie otoczonej Alpami stolicy austriackiego Tyrolu, spacer po mieście, m.in. rezydencja Habsburgów, bulwar Marii Teresy, urocze zaułki starówki ze słynnym złotym daszkiem.
Obiadokolacja w restauracji w Insbrucku
Przejazd w okolice Bolzano. Zakwaterowanie w hotelu***,  nocleg.
Dzień 3 – 06.09.2020
Śniadanie Przejazd do Mediolanu – spacer z przewodnikiem po mieście: Piazza Duomo, katedra gotycka, Galleria Vittorio Emanuele, Piazza della Scala ze słynną operą La Scala, Castello Sforzesco.
Przejazd do hotelu *** w okolicy Genui
Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg
Dzień 4 – 07.09.2020.  
Śniadanie Zwiedzanie z przewodnikiem Genui –  Piazza de Ferrari, Piazza San Matteo, Abbazia di San Matteo, Piazza Bianchi, Palazzo Reale, Porta Soprana, Dom Kolumba oraz fortyfikacje Barbarossy
Przejazd do Rapallo, spacer nadmorską promenadą – Lungomare Vittorio Veneto,
Rejs statkiem do Portofino – krótki wypoczynek nad morzem
Przejazd do hotelu*** w okolicach
Obiadokolacja
Nocleg
Dzień 5 – 08.09.2020.
Śniadanie
Całodzienny wypoczynek na plażach morza liguryjskiego
Obiadokolacja
Nocleg
Dzień 6 – 09.09.2020. 
Śniadanie Całodzienna wycieczka do Cinque Terre - przepięknie położonych na urwistym klifie pięciu wiosek, wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Przejazd pociągiem do Riomaggiore. Spacer słynną Via del'Amore - Drogą Miłości, prowadzącą klifem do Manaroli.
Czas wolny na kąpiel i plażowanie.
Przejazd do hotelu w okolicach, obiadokolacja, nocleg.
Dzień 7 – 10.09.2020.  
Śniadanie Przejazd do Pizy, zwiedzanie historycznego centrum z zespołem katedralnym oraz sławną  Torre Pendente czyli "krzywą wieżą"
Przejazd do Lucci zwiedzanie starówki, wizyta w kościele San Michele in Foro z rzędami arkad oraz w zabytkowej Katedrze, w której kryje się Volto Santo - "Święte Oblicze”
Przejazd do hotelu w okolicach Udine, (obiadokolacja zamawiana indywidualnie (ok. 10 euro) w restauracji auto grill przy autostradzie) zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
Dzień 8 – 11.09.2020. 
Śniadanie Przejazd do Polski (obiad na trasie przejazdu)
Przyjazd do Sokołowa Podlaskiego w godzinach nocnych