Zdrowy Kręgosłup

Picture 0 for Zdrowy Kręgosłup
Zdrowy Kręgosłup – to zajęcia o niskiej intensywności, dla osób które mają problemy z bólami mięśni i stawów, lub chciałyby ich uniknąć w przyszłości. Trening obejmuje wszystkie partie ciała, z naciskiem na mięśnie najważniejsze do prawidłowego funkcjonowania kręgosłupa. Nie brakuje także ćwiczeń rozciągających, które pozwalają być wolnym od przykurczy biodrowo-lędźwiowych – często powodujących bóle kręgosłupa.
Pierwsze efekty pojawiają się już w trakcie ćwiczeń.
Prowadzący - Aneta Solka
Miejsce - Długa 21, wejście od strony ulicy Długiej przez czarną
metalową bramkę Cena 8zł /godz.

Portugalia 2018 r

Picture 0 for Portugalia 2018 r
Przyjmujemy  zapisy na wycieczkę do Portugalii (Lizbona, Fatima, Porto, Nazare, Cabo da Roca, okolice Estoril – plażowanie i kąpiele w oceanie) w terminie 15 -22 września 2018 roku Koszt ok. 3500 zł.

Portugalia – 8 dni. Program wycieczki

I dzień 15.09. Zbiórka Uczestników wycieczki w Sokołowie Podlaskim, przejazd przez Siedlce, Mińsk Mazowiecki  na lotnisko Okęcie. Przelot do Lizbony. Transfer do hotelu***/****. Zakwaterowanie. Przejazd autokarem do dzielnicy Belém – Wieża Belém, perła gotyku manuelińskiego – klasztor Hieronimitów, Pomnik Odkrywców.  Obiadokolacja w restauracji (fakultatywnie kolacja z fado). Powrót do hotelu. Nocleg.

"Andrzejki" w Bibliotece przy Kolejowej

Picture 0 for "Andrzejki" w Bibliotece przy Kolejowej
W "Andrzejkowy" wieczór zapraszamy przyjaciół, znajomych i sympatyków twórczości Andrzeja Markusza
30 listopada 2017 godz. 18:00
Biblioteka przy Kolejowej

Wspomnieniom o artyście towarzyszyć będzie wystawa portretów wykonanych przez Andrzeja.

Informacja - Pomoc osobom niesamodzielnym

Picture 0 for Informacja - Pomoc osobom niesamodzielnym
 
Informujemy, iż przy SPZOZ Sokołów Podlaski istnieje i prowadzi działalność Dzienny Dom Opieki Medycznej
Do DDOM mogą przyjęci być osoby bezpośrednio po przebytej hospitalizacji, których stan zdrowia wymaga wzmożonej opieki pielęgniarskiej, nadzoru nad terapią farmakologiczną, kompleksowych działań usprawniających i przeciwdziałajacych postępujacej niesamodzielności oraz wsparcia i edukacji zdrowotnej, a także doradztwa w zakresie organizacji opieki i leczenia osoby niesamodzielnej.
Pacjenci, którym w okresie 12 miesięcy udzielone zostały świadczenia zdrowotne z zakresu leczenia szpitalnego.
Wsparcie DDOM przeznaczone jest dla osób zamieszkujących teren powiatu sokołowskiego.

Informacje można uzyskać bezpośrednio w DDOM, Tel: 25 781 73 86

 

„WALORYZACJA – jaka jest, jaka może być”

Picture 0 for „WALORYZACJA – jaka jest, jaka może być”
Wystąpienie Elżbiety Ostrowskiej, Przewodniczącej Zarządu Głównego PZERiI na III sesji Obywatelskiego Parlamentu Seniorów
Coroczna waloryzacja świadczeń emerytalno-rentowych jest jednym z najgoręcej dyskutowanych i wzbudzających największe kontrowersje problemów. Ekonomiści widzą
w niej obciążenie budżetu państwa, politycy traktują jako  ukłon w stronę rosnącej populacji osób starszych, a sami seniorzy narzekają, że jest zbyt niska i niesprawiedliwa.
Jaka więc jest waloryzacja, jakie funkcje spełnia w systemie ekonomicznym i w życiu społecznym?

Truskawiec 2018

Picture 0 for Truskawiec 2018
W roku 2018 organizujemy dwa turnusy rehabilitacyjne do  hotelu kurortowego „Leśna Pieśń” w Truskawcu na Ukrainie.Pobyt w dniach 04 kwietnia – 17 kwietnia 2018,  oraz 13 kwietnia – 26 kwietnia 2018 roku.

Koszt całkowity 2000 zł  Konieczne ważny paszport. Zapisane i zainteresowane osoby prosimy o wpłatę zaliczki w wys 500 zł do 30 listopada 2017 roku w Biura Związku lub na nasze konto Nr konta: 73 9221 0000 0000 0879 2000 0010 z zaznaczeniem na który termin.

Zdjęcia z: Sanatorium Leśna Pieśń Truskawiec

Bezpłatny Kurs Komputerowy

Picture 0 for Bezpłatny Kurs Komputerowy
Już po raz 7 rozpoczniemy zajęcia z podstawy obsługi komputera, edytora tekstu, przeglądarki internetowej, poczty elektronicznej oraz komunikatorów i portali społecznościowych.
W czasie rocznego kursu znajdą się również zajęcia dotyczące map i lokalizatorów, słowników, encyklopedii i translatorów, zakupów on-line oraz muzyka, filmy, książki i dokumenty w Internecie.

Dwugodzinne kursy odbywać się będą raz w tygodniu w środy - grupa 1 (godz. 16:00) i w piątki - grupa 2 (godz. 8:00).

Zaczynamy już 4 października.

Szczegółowe informacje w Sekretariacie Biblioteki, lub pod nr tel. 25 781 77 41 (od godz. 8:00 do godz. 16:00)

PROFILAKTYKA RAKA PIERSI

Picture 0 for PROFILAKTYKA RAKA PIERSI

Szanowni Państwo,
W związku z ogólnopolskim PROGRAMEM PROFILAKTYKI RAKA PIERSI realizowanym przez Narodowy Fundusz Zdrowia organizowane są BEZPŁATNE badania mammograficzne.
Badania będą prowadzone 19 sierpnia w godz. 9:00 - 17:00 przy Parku Handlowym TOPAZ w Sokołowie Podlaskim, ul. Węgrowska 3.

Noc Świętojańska w Sokołowie Podlaskim

Picture 0 for Noc Świętojańska w Sokołowie Podlaskim

W imieniu Burmistrza Miasta Sokołowa Podlaskiego, Dyrektora Sokołowskiego Ośrodka Kultury, Komendy Hufca ZHP Sokołów Podlaski i Zarządu Ośrodka Edukacji Środowiskowej "Wiąz", Zapraszam na NOC ŚWIĘTOJAŃSKĄ 23.06 (piątek). 

W programie:

godz: 18.00- Występy przy Sokołowskim Ośrodku Kultury

godz: 21.00 Parada Folklorystyczna ulicami Miasta, Piknik Rodzinny "Wiązówka" i obrzędy Nocy Świętojańskiej nad Stawem Mazura przy Sokołowskim Domu Harcerza - Liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych, coś dla ducha i dla ciała na lądzie i na wodzie. Proszę o przekazanie informacji bliskim i znajomym

Do zobaczenia. Pozdrawiam hm. Bożenna Hardej Komendantka Hufca ZHP

Galowy Wieczór Baletowy

Picture 0 for Galowy Wieczór Baletowy
Zapraszamy Państwa do udziału w wydarzeniu artystycznym, jakiego w naszym mieście jeszcze nie było! Specjalnie dla mieszkańców Sokołowa Podlaskiego oraz wszystkich gości, wystąpią najlepsi tancerze, by zaprezentować fragmenty najpiękniejszych dzieł baletowych świata. Dwuczęściowa gala będzie wielką ucztą dla ducha każdego widza!
Bilety w cenie 20 zł można nabyć w punkcie informacji SOK.
Galowy Wieczór Baletowy - 4 czerwca (niedziela), godz. 18:00 
Page 1 / 24 (1 - 10 of 238 Ogólnie) Next Page Last Page